Nieliniowy detektor Nljd Wbudowany akumulator litowo-jonowy

Nieliniowy detektor Nljd Wbudowany akumulator litowo-jonowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEWEI
Orzecznictwo: YES
Numer modelu: 24

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD/Set FOB shenzhen
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 20 dni roboczych
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Wrażliwość: ≧-108 dBm Napięcie: 3,7 V.
Żywotność baterii: 3 godziny przy maksymalnej mocy w trybie pulsacyjnym Wymiary urządzenia (w stanie złożonym): dł.28cm x szer.12,5cm x wys.6cm
Waga urządzenia: ≦1kg Tryb alarmowy: Dźwiękowy i wizualny (wskaźnik LED)
Częstotliwość sygnału: 2400–2483 MHz
High Light:

Detektor nieliniowy nljd

,

Detektor nieliniowy z akumulatorem litowym

,

Detektor nljd z akumulatorem litowym

opis produktu

Nie-Lw uchu jotnamaszczenie retektor

 

Wprowadzenie

Wykrywacz nieliniowych spoin”HW-24” służy do wyszukiwania i lokalizacji urządzeń elektronicznych zarówno w stanie aktywnym, jak i wyłączonym.

Jest wysoce konkurencyjny w stosunku do większości popularnych modeli nieliniowych detektorów złączy.Może pracować również w trybie ciągłym i impulsowym, ze zmienną mocą wyjściową.Automatyczny wybór częstotliwości umożliwia pracę w złożonym środowisku elektromagnetycznym.

Detektor generuje odpowiedź przy drugiej i trzeciej harmonicznej, gdy jest wypromieniowywany przez sygnał sondujący RF.Elementy półprzewodnikowe sztucznego pochodzenia będą miały wyższy poziom na drugiej harmonicznej, podczas gdy korozyjne elementy półprzewodnikowe pochodzenia sztucznego będą miały odpowiednio wyższy poziom na trzeciej harmonicznej.„HW-24” analizuje odpowiedź harmoniczną drugiej i trzeciej harmonicznej promieniowanych obiektów, co umożliwia szybką i niezawodną identyfikację urządzeń elektronicznych i półprzewodników korozyjnych.

HW-24” automatycznie wyszukuje kanał o najlepszej częstotliwości odbioru, wolny od szumów i zniekształceń, zapewniając bezbłędne działanie nawet w skomplikowanym środowisku elektromagnetycznym.

Jego moc wyjściowa jest nieszkodliwa dla zdrowia operatora.Praca na wyższych częstotliwościach sprawia, że ​​w niektórych przypadkach jest bardziej wydajny niż detektory o standardowych częstotliwościach, ale o większej mocy wyjściowej.

 

Nieliniowy detektor Nljd Wbudowany akumulator litowo-jonowy 0

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Nieliniowy detektor Nljd Wbudowany akumulator litowo-jonowy czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.