Heweiyongtai & "Salon Przemysłu Policji" uderzył w nowy krok w ⅫTH SOFEX JORDAN 2018

June 15, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Heweiyongtai & "Salon Przemysłu Policji" uderzył w nowy krok w ⅫTH SOFEX JORDAN 2018

Heweiy ongtai & " P olice Industry S alon " Hit nowy krok w Ⅻ TH SOFEX JORDAN 2018

Od 8 do 10 maja 2018 r. (W sumie 3 dni), 12. targi SOFEX (specjalna wystawa i konferencja sił zbrojnych) Jordan odbyły się w centrum wystawienniczym Ammanu przy pełnym wsparciu króla Jordanii.

Obrazki scen

Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd jako profesjonalny producent specjalistycznych urządzeń bezpieczeństwa, uczestniczył w tej wystawie z najnowszymi produktami, takimi jak Przenośny System Kontroli Rentgenowskiej, Przenośny Detektor Wybuchowy, Detektor Niebezpiecznych Ciecz, Inteligentny Wybuchowy Robot Usuwania Ordn i tak dalej . Nasza szeroka gama produktów obejmuje kontrolę bezpieczeństwa, zabezpieczenie przeciwwybuchowe, usuwanie ładunków wybuchowych, śledztwo w sprawach karnych, dochodzenie techniczne, rozpoznanie, zapobieganie rozpoznawaniu, ratownictwo, kontrolę ognia, antyterroryzm itp. Nasze produkty przyciągnęły wielu zagranicznych specjalistów wojskowych przestać się uczyć. Wyświetlanie osiągnęło oczekiwane efekty.

Zespół Heweiyongtai otrzymuje jordańskich klientów wojskowych i policyjnych

Podczas wystawy nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Policjanci z różnych krajów i właściwi wystawcy przestali uczyć się szczegółowo o funkcji, zastosowaniu i działaniu produktów. Są zainteresowani i chcieliby nawiązać kontakty handlowe w celu dalszej intencji współpracy po pochwałach na temat stosowalności i uniwersalności naszych produktów.

Chiński ambasador w Jordanii Pan Pan Weifang odwiedził stoisko heweiyongtai

Pan Xu Menglin, kierownik działu marketingu międzynarodowego działu handlowego Heweiyongtai, zaprezentował produkty i funkcje dla odwiedzających.

Pan Wang Junfei, menedżer marketingu międzynarodowego działu handlu heweiyongtai, zaprezentował produkty i funkcje dla odwiedzających.

Opracowany przez firmę Heweiongtai przenośny skaner rentgenowski pojawił się w SOFEX Jordan

Heweiyongtai opracował własny system do badania nisko-słabego światła Night Vision w SOFEX Jordan

Heweiyongtai sam opracował Listen Though Wall w SOFEX Jordan

Wystawa, która odbywa się co dwa lata od 1996 roku, otrzymała silne wsparcie od króla Abdullaha z Jordanii. W przeciwieństwie do wielu pokazów obronnych na Bliskim Wschodzie, SOFEX Jordan koncentruje się na siłach specjalnych i walce z terroryzmem. Wystawa podzielona jest na cztery sekcje: lądowy morski i powietrzny sprzęt wojskowy, wyposażenie policji, komunikacja wojskowa i technologia IT, wielofunkcyjny system i wyposażenie pojazdu. Wystawa ma sześć sal wystawowych, a powierzchnia wystawowa wewnątrz i na zewnątrz to ponad 75 000 metrów kwadratowych. Ponad 350 producentów wyposażenia wojskowego i policyjnego z 35 krajów zaprezentowało najnowsze technologie i sprzęt. 14 chińskich wystawców, lotniczy międzynarodowy handel międzynarodowy, Ltd., China National Precision Machinery I / E CORP., Hytera Communications Corporation Limited, Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd., Shenzhen Qingzhun Sci & Tech Co., Ltd., itp., Wzięła udział w tej wystawie.

Ta wystawa nie tylko zwiększa popularność firmy w regionie Bliskiego Wschodu i rozwija marketing produktów, ale także umożliwia firmie zrozumienie zaawansowanej technologii na świecie i promuje modernizację i rozwój technologii firmy.

W celu promowania komunikacji między chińskim przemysłem policyjnym a zagranicznymi odpowiednikami, Heweiyongtai przeprowadził przez wiele lat działalność "Salon Przemysłu Policyjnego" w Chinach za granicę iz powodzeniem gościł działalność "Salon Przemysłu Policyjnego weszło w SOFEX Jordan".

Zdjęcie Salon Group

To wielki zaszczyt dla salonu, aby zapraszać do siebie starszych menedżerów francuskiego konglomeratu Safran, którzy studiowali w Chinach i mogą komunikować się po chińsku, wskazując, że w Jordanii jest wiele możliwości dla chińskich przedsiębiorstw. Salon ma również zaszczyt zaprosić elity z Shenzhen Hytera, Beijing Pufan, Shanghai HRSTEK, Guangzhou Zhongli, Ningxia Senno, Bayern Messe, itp. Pan Gerry Wang, dyrektor generalny działu handlu międzynarodowego w Heweiyong, gościł Salon i przedstawicieli Hytera, HRSTEK, Senno i Heweiyongtai mówili z entuzjazmem.

Pan Mehid, dyrektor wykonawczy Safran SA, podzielił się swoimi doświadczeniami w zakresie rozwoju rynku

Inżynier marketingu Hytera na Bliskim Wschodzie mówił o trzech warunkach sukcesu w rozwoju rynku Jordanii. Po pierwsze, znaleźć silnych sprzedawców na wystawie. Po drugie zatrudnij lokalnych pracowników z ich ojczystym językiem i kulturą, aby poznać lokalny rynek. Po trzecie, ustanów lokalny, aby dać lokalnym klientom wielką pewność i zaufanie, wskazując, że firma jest zaangażowana w długoterminową działalność i może odpowiadać na prośby klientów z prośbą o usługi wsparcia technicznego, usługi posprzedażne w dowolnym momencie. Obecnie Hytera przejęła wiele firm markowych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Kanady i ma ponad 200 biur na całym świecie, zatrudniając prawie 10 000 pracowników i osiągnęła znaczące osiągnięcia.

Przedstawiciele innych przedsiębiorstw rozmawiali o rozwoju rynków zagranicznych, o tym, jak małe i średnie przedsiębiorstwa powinny się gromadzić i wymieniać na rozwój.

Police Industry Salon został założony przez dyrektora generalnego Heweiyongtai, pana Yunxiang Fei, z zachowaniem ducha społecznego. Od założenia w dniu 14 czerwca 2014 r. Zorganizowaliśmy działania salonowe ponad 165 razy. W celu "Otwarcia, wolności, dzielenia się i wygrywania wszystkiego", Salon Przemysłu Policji stał się pierwszą pozarządową platformą wymiany chińskiego przemysłu policyjnego, która stymuluje komunikację i rozwój przemysłu policyjnego. Co więcej, była to ważna platforma nowego wydania produktu i pomagająca elicie branży zintegrować więcej zasobów, aby stale przewodzić rozwojowi branży.