Heweiyongtai pojawia się na EUROSATORIUM

June 15, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Heweiyongtai pojawia się na EUROSATORIUM

Heweiyongtai pojawia się na EUROSATORIUM

11-15 czerwca 2018 r., Dwuletnie Eurosatory miało otwarcie swojej marki w centrum wystawowym Paris Nord Villepinte. Międzynarodowy zespół handlowy Heweiyongtai bierze udział w wystawie i prezentuje niektóre z naszych produktów reprezentatywności. Podczas wystawy odbył się z sukcesem 172. Salon Przemysłu Policji.

Eurosatory rozpoczynające się w 1967 r. Ma do tej pory 50-letnią historię. Dzięki rozległemu wpływowi i promienistej powierzchni była jedną z najważniejszych profesjonalnych wystaw w dziedzinie obronności. Obecnie Eurosatory stało się wiodącą na świecie wystawą rozwiązań lądowych i powietrznych oraz obrony i bezpieczeństwa. To najlepsza platforma, na której każdy kraj wykazuje siłę militarną. Zwiększa się liczba wystawców i liczba odwiedzających w każdym Euro. W tym roku w wystawie wzięło udział ponad 1700 przedsiębiorstw z ponad 60 krajów i regionów. Liczba chińskich wystawców osiągnęła 56, co jest największą liczbą od czasu, gdy chińskie przedsiębiorstwa zaczęły uczestniczyć w wystawie od 2010 roku.

Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd., jako przedstawiciel high-tech w chińskim przemyśle policyjnym, wzięło udział w wystawie i wyjechało za granicę, aby poznać rynek międzynarodowy. Przedstawiliśmy niektóre z naszych produktów o wysokiej reprezentatywności, takie jak przenośny system kontroli rentgenowskiej, urządzenie do wykrywania ścian, niebezpieczny wykrywacz cieczy, nisko-kolorowy noktowizor w kolorze, który pokazuje światu markę chińskiego sprzętu policyjnego i rozwoju technicznego. Podczas wystawy spotkaliśmy się z międzynarodowymi klientami i przyjaciółmi, którzy od dawna współpracowali, aby omówić dalszą współpracę i rozwój.

Podczas wystawy odbył się z sukcesem w Paryżu, we Francji, 172. Salon Przemysłu Policji, którego gospodarzem był Heweiyongtai. Ten zamorski salon przyciągnął wiele znanych przedsiębiorstw, w tym Yuanda Technical & Electrical, Pekin CBT Machine & Electric Equipment Inc, Tianjin Myway International Trading Co., Ltd, Tangreat Technology (China) Co., Bayern Messe. Przedstawiciele różnych przedsiębiorstw rozmawiali i wymieniali się aktywnie, dyskutując, w jaki sposób chińskie firmy produkujące sprzęt policyjny mogą rozwijać się w grupach, eksplorować zagraniczne rynki, dzielić się zasobami. Ten salon zakończył się szerokim wpływem w branży policyjnej.

Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży specjalnego sprzętu bezpieczeństwa, przede wszystkim służby służb bezpieczeństwa narodowego, w tym organów bezpieczeństwa publicznego, organów prokuratorskich, sądów ludowych, zbrojnych sił policyjnych, służb celnych itp. Oraz działów transportu, firmy logistyczne i różne przedsiębiorstwa przemysłowe. Heweiyongtai została założona w 2008 roku z kapitałem zakładowym 10 miliardów i krajowym przedsiębiorstwem high-tech. Nasz personel to wykwalifikowani specjaliści techniczni i menedżerscy, aby zapewnić klientom zadowoloną obsługę. Reagując na narodową strategię rozwoju "One Belt and One Road" (OBOR), rozwijamy agentów w ponad 15 różnych krajach. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w kraju i za granicą.