Heweiyongtai i "Salon branży policyjnej"

May 4, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Heweiyongtai i "Salon branży policyjnej"
Heweiyongtai i " Salon branży policyjnej "

szedł do przodu DSA 2018

15 kwietnia, 16th Defense Services Asia Exhibition & Conference 2018 uroczyście otwarty w MITEC, Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Ta wystawa była sponsorowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej Malezji i wspólnie organizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Malezji, Przemysł Obrony Narodowej Malezji, Sił Obrony Malezji, itp.

Sułtan Malezji odwiedził Pekińskie stoisko Heweiyongtai z pochwałami za "Made with Wisdom in China"

  1. Heweiyongtai

Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd, jako producent specjalistycznych urządzeń bezpieczeństwa, bierze udział w wystawie z naszymi najnowszymi produktami, takimi jak przenośny system do prześwietlania rentgenowskiego, urządzenie do noktowizyjnego noktowizyjnego oświetlenia w kolorze, super-słuchaj przez urządzenie ścienne, niebezpieczny detektor cieczy, wielofunkcyjny lokalizator życia audio i wideo itp. Odbieramy przedstawicieli przemysłu obronnego, ekspertów i grandees na całym świecie, aby współpracować i rozwijać się z nami.

Nasi koledzy z firmy zrobili zdjęcie grupowe

Podczas wystawy nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Policjanci z różnych krajów i właściwi wystawcy przestali uczyć się szczegółowo o funkcji, zastosowaniu i działaniu produktów. Są zainteresowani i chcieliby nawiązać kontakty handlowe w celu dalszej intencji współpracy po chwaleniu sterty na stosowalność i szerokość naszych produktów.

DSA, który rozpoczął się w 1988 roku, ma 30-letnią historię. Jako jedna z czterech międzynarodowych wystaw o tematyce obronnej zajmuje ważne miejsce na świecie. Uczestnictwo w DSA 2018 wskazuje, że Pekin Heweiyongtai Sci & Tech CO., Ltd wkracza na nowy etap dalszej zagranicznej współpracy i wymiany oraz zbliża się do rynków międzynarodowych.

  1. Salon Przemysłu Policji

Podczas wystawy 164 "Salon Przemysłu Policyjnego" zakończył się sukcesem na Międzynarodowej Wystawie Malezji. Salon ten odbył się po raz pierwszy za granicą i uzyskał oczekiwaną informację zwrotną i najlepszą reakcję w ramach wsparcia Ministerstwa Obrony Narodowej Malezji. Pan Razin, jako specjalny przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej Malezji, był obecny i zaproszony do zabrania głosu. Wprowadził walkę z terroryzmem w Malezji i ich zapotrzebowanie na produkty wojskowe i policyjne. Tymczasem dał wysokie oceny w ramach inicjatywy "Jeden pas i jedna droga" (OBOR) i oczekuje dalszej współpracy z nami.

Obecny był pan Razin, specjalny przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej Malezji

W tym samym czasie ten salon zaprosił pana Syaiful, lidera armii Malaysia Explosive Ordnance Disposal, który powiedział, że chińskie produkty wojskowe i policyjne wysokiej klasy mają zalety w doskonałej jakości i doskonałej obsłudze posprzedażnej, aby móc konkurować z Occident. Uznał naszą firmę ze szczególnym naciskiem na ich zapotrzebowanie na nasze produkty.

Salony Przemysłu Policji również przyciągnęły wiele uwagi i reagowały na wiele krajowych firm produkujących sprzęt policyjny, takich jak Pekin Zhongshangdingsheng, Pekin CBT Optics Equipment, Shanghai Heshi Intelligent Technology, Hebei Zhongkehengyun, Guangdong Neilide, Shenzhen Megmeet, Xiamen Dongfanghai itd. Oni aktywnie uczestniczyli w tym salonie, aby wymieniać się i dzielić swoją przewagą zasobów.

Salon ten, organizowany wspólnie przez Beijing Heweiyongtai Sci & Tech CO., Ltd i Bayern Messe, promuje zdolność chińskich przedsiębiorstw do integracji zagranicznych zasobów i wzmacnia wymianę ze światowymi odpowiednikami. Salon Przemysłu Policji nadal będzie przyczyniał się do budowy "Jednego pasa i jednej drogi" (OBOR) oraz "Made in China 2025".

Zdjęcia z grupy salonów

  1. O nas

Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd została założona na początku 2008 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 10 milionów CNY. Jesteśmy przedsiębiorstwem hi-tech specjalizującym się w dostarczaniu i handlu sprzętem kontroli bezpieczeństwa, sprzętem EOD, siłami specjalnymi, sprzętem kryminalistycznym, produktami ratowniczymi, itp. Nasze produkty i sprzęt są szeroko stosowane w biurze bezpieczeństwa publicznego, sądzie, prokuraturze, wojsku, na zamówienie , rząd, lotnisko, wystawa, itp. Jesteśmy uznani przez chińskie przedsiębiorstwa hi-tech i Miejskie Biuro Bezpieczeństwa Publicznego w Pekinie oraz członka Chińskiego Związku Przemysłu Bezpieczeństwa i Produktów Ochronnych, przedsiębiorstwa kredytowego klasy "AAA", pekińskiego "podatnika klasy A", itp. Heweiyongtai aktywnie reaguje na rozwijające się wezwanie "Jednego pasa i jednej drogi" (OBOR) do wyjścia. Teraz mamy agentów w około 15 różnych krajach. Produkty są eksportowane do krajów zamorskich o rocznej sprzedaży przekraczającej sto milionów.

Police Industry Salon został założony przez CEO firmy Heweiyongtai, pana Yunxiang Fei, z zachowaniem ducha społecznego. W celu "Otwarcia, uwolnienia, dzielenia się i wygrywania", Salon Przemysłu Policji stał się pierwszą pozarządową platformą wymiany chińskiego przemysłu policyjnego, która stymuluje komunikację i rozwój przemysłu policyjnego. Co więcej, była to ważna platforma nowego wydania produktu i pomagająca elicie branży zintegrować więcej zasobów, aby stale przewodzić rozwojowi branży. Salon odbywa się o 9:30 w każdą sobotę. Czekamy na twoje przybycie!